Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

   
   

Larix  

   

Dla bibliotek  

   

Przekroczyliśmy 1000 książek

Miło jest nam poinformować wszystkich czytelników cyfrowych książek mówionych, że dzięki realizacji projektu ze środków PFRON, Stowarzyszenie rozpoczęło udostępnianie bibliotekom kolejnych 100 nowych pozycji książkowych. Dzięki temu Czytelnicy będą mieć dostęp do wielu nowości, gdyż w projekcie nagrano ich aż 60.

 

Dzięki realizacji projektu "Nagranie i nieodpłatne rozpowszechnienie książek mówionych przeznaczonych dla osób niewidomych i słabowidzących w najnowszym standardzie cyfrowym", realizowanemu ze środków PFRON od 1 stycznia 2014 do 31 marca 2015 r. - Stowarzyszenie przygotowało, nagrało i przekazało bibliotekom łącznie 200 cyfrowych książek mówionych.

Łączna liczba książek udostępnionych przez Stowarzyszenie "Larix" przekroczyła 1000.

W zakończonym projekcie w czytanie książek dla niewidomych zaangażowało się wielu nowych aktorów, m. in. Izabela Dąbrowska - aktorka filmowa i dubingowa, Jakub Wieczorek - aktor teatru Polonia, Kaja Walden - aktorka filmowa, Bartosz Głogowski - aktor filmowy. Cieszymy się z tych nowych głosów. Mamy nadzieję, że czytelnicy także docenią ich zaangażowanie oraz interpretacje książek.

Dziękujemy naszym czytelnikom za życzliwość i uważność. Zapraszamy do kontaktu i dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat nagrywanych przez nas książek. Chętnie korzystamy z podpowiedzi dotyczących tego, co chcieliby Państwo przeczytać.

 

 

 

   

Wspierają nas  

Logo PFRON

Logo MKiDN
Logo NCK
Logo Mazowsze
Logo Muzeum Historii Polski
   

© Copyright by Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix" im. Henryka Ruszczyca