Warsztaty - informacje o ilości wolnych miejsc

Pragniemy poinformować, że na warsztaty w Warszawie, które odbędą się 29 września, zgłosiło się 19 instytucji. Przepraszamy wszystkie biblioteki, które chcą wydelegować więcej, niż jednego przedstawiciela, ale niestety nie jest to możliwe.

Na warsztaty w Krakowie, które odbędą się 6 października, zgłosiło się już 18 instytucji. Tutaj też raczej nie przewidujemy uczestnictwa 2 osób z jednej instytucji.

Czujemy się zaszczyceni, że nasze warsztaty cieszą się tak dużą popularnością. Mamy nadzieję, że dzięki przychylności Ministra Kultury, w przyszłym roku będziemy mogli je zrealizować w innych miejscach w Polsce, dzięki czemu ułatwimy dotarcie na nie kolejnym bibliotekarzom.