Zapraszamy na warsztaty do Lublina - 12 października

Zapraszamy przedstawicieli bibliotek publicznych na warsztaty do Lublina

Warsztaty organizujemy już po raz trzeci. Zawsze są one miejscem wymiany doświadczeń bibliotekarzy - wspaniałych ludzi pracujących na rzecz osób niepełnosprawnych. Zapewniamy:

• dawkę aktualnej wiedzy na temat udostępniania osobom z dysfunkcją wzroku cyfrowych książek mówionych
  • udział ekspertów, których wiedza i doświadczenie wpłyną na wzrost kompetencji bibliotekarzy w zakresie prawa autorskiego oraz pracy z czytelnikami niepełnosprawnymi.
  • dobrą atmosferę oraz lunch
  • materiały dla każdego uczestnika warsztatów oraz zaświadczenie

Termin:
12 października 2018, w godzinach 10:30 - 17:30

Miejsce:

Filia nr 32 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, ul. Szaserów 13/15

Jak się zgłosić:
należy pobrać formularz zgłoszenia, uzupełnić, zeskanować i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba miejsc ograniczona. Z jednej biblioteki może się zgłosić tylko jedna osoba.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.