Podsumowanie projektu

W dniu 31 grudnia 2014 r. został zakończony projekt "Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących - Edycja 2014".

Projekt ten był realizowany po raz drugi i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród bibliotek. Projekt był realizowany ze środków MKiDN, dzięki czemu Stowarzyszenie mogło przekazać 80 odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej przeznaczonych dla osób niewidomych i wspierać w ten sposób utworzenie wypożyczalni książek mówionych w nowych bibliotekach.

Dziękujemy Ministerstwu Kultury za wsparcie oraz bibliotekom, które aktywnie uczestniczą w naszych działaniach. Dziękujemy także osobom niewidomym za wskazywanie nam bibliotek, do których zwracaliśmy się z propozycją współpracy. Wszystkie biblioteki, które otrzymały urządzenie są umieszczone w dziale Biblioteki współpracujące.